By Drvarnik v petek, 17. junija 2022
Objavljeno v Kutools za Outlook
odgovori 7
všeč mi je 0
Ogledov 6.4K
Glasov 0
Kršitev dostopa na naslovu 00000000000001598090 v modulu "OutlookKutools.dll". Preberite naslov 000000000000000


začel se je šele, ko sem posodobil na najnovejšo različico
Zdravo,

Oprosti za težave. Ali lahko odstranite Kutools za Outlook iz svojega računalnika in nato prenesete in namestite to različico: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Ne oklevajte in vprašajte, če imate dodatna vprašanja o novi različici.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala za vaš odgovor in odstranjen/nameščen, vendar zdaj dobivam

Kršitev dostopa na naslovu 00000000000001708170 v modulu "OutlookKutools.dll". Preberite naslov 000000000000000
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Mi lahko prosim poveste, kdaj se je to zgodilo? Kdaj želite poslati e-pošto? Ali pa se zgodi takoj, ko odprete Outlook?

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo Amanda,

To se zgodi, ko se Outlook zažene vsakič od zadnje nadgradnje (vključno z različico beta).
Pravkar sem za potrditev odstranil in povrnil prvotno različico in ob zagonu ne prejemam sporočil. Ne vem, katera številka različice je, ker so imena datotek enaka, vendar je pred 09. junijem 2022 (34,877 KB). Za naprej bom spremljal in poročal.

Mike
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hi Mike,

Hvala za informacije in hvala za prihodnje posodobitve.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hi Mike,

Poskusite prenesti to različico: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

To bi moralo odpraviti napako

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo Amanda,

Sporočila o napaki nisem videl, odkar sem zdaj vrnil nazaj. Vsekakor je nekaj v novi in ​​beta različici.

S spoštovanjem,
Mike
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave