Petek, 14 oktober 2022
  12 odgovori
  6.2 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,

Nastavil sem nekaj pravil za samodejno ločitev določenih prilog od določenih pošiljateljev, vendar imam težave z njihovo obdelavo.

Včasih se ločijo, drugič jih ignorirajo?

Za našo programsko opremo za obdelavo računov je bistveno, da so te priloge pravilno odstranjene.

Prosim, ali mi lahko svetujete, kaj lahko storim, da zagotovim, da ta pravila ne bodo prezrta?

Lep pozdrav,
Berian
Zdravo,

Ali mi lahko prosim poveste, katero različico Kutools in Outlook uporabljate? In kateri je jezik, ki ga uporabljate v računalniku?
Pravila delujejo v vrstnem redu, kot so na seznamu pravil. Zato vas prosimo, da preverite vrstni red pravil ali priložite posnetek zaslona pravil, ki ste nam jih nastavili.

Amanda
1 letom
·
#3161
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Različice:
Microsoft® Outlook® za Microsoft 365 MSO (različica 2209, graditev 16.0.15629.20196) 32-bitna
Kutools za Outlook 16.00

Primer pravil, ki se ne uporabljajo pravilno, lahko vidite na posnetku zaslona.

E-poštna sporočila so bila prejeta danes zjutraj, pri enem e-poštnem sporočilu so bile priloge odstranjene, pri drugem pa ne – za obe e-poštni sporočili veljajo ista pravila.

Kar se tiče pravil, ki delujejo ali ne, se počutim nekoliko napačno in ne vidim vzorca, zakaj se ne ločijo.

Lep pozdrav,

B
priloge (1)
Zdravo,

Hvala za informacije. To sem že posredoval naši razvojni skupini.
Ko bodo imeli rešitev, vam jo pošljem. Prosimo, počakajte potrpežljivo. :)

Amanda
1 letom
·
#3329
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Če imam možnost, da bi o tem kaj obvestil, saj se še vedno srečujem s to težavo.

Lep pozdrav,

B
1 letom
·
#3330
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Ali obstaja tudi način, da lahko izvozim/uvozim svoja pravila za samodejno ločitev Kutools, ne da bi jih moral znova vnesti na drugem računalniku?

Lep pozdrav,

B
Živjo Blowe,

Preizkusite spodnjo različico beta: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe

Če je kakšna težava, mi prosim povejte.

O izvozu/uvozu vaših pravil za samodejno ločevanje Kutools - Žal tega ne morete storiti. Razmislili bomo o dodajanju funkcije v prihodnjih različicah, če bo več zahtev za izvozna/uvozna pravila.

Amanda
1 letom
·
#3364
0
Glasov
Razveljavi
Hvala Amanda,

To uporabljam zadnji teden in zdi se, da je prišlo do izboljšanja. E-poštna sporočila, ki se zdaj ne odklopijo, niso več naključna!

Poskušal sem pogledati strani izdelkov in zdi se, da ne najdem odgovora, vendar mislim, da imam zdaj težavo, da sem za nekatera pravila vključil samo From @domain.com – ali lahko vnesemo delne e-poštne naslove tukaj ali mora biti celoten email?

Lep pozdrav,
B
Živjo B,

Za trenutno različico Kutools for Outlook boste morali uporabiti polni e-poštni naslov, da bo pravilo veljalo.

Povratne informacije sem posredoval naši razvojni skupini. Videli bomo, ali moramo v pravila za prihodnje različice vključiti delne e-poštne naslove.
Hvala za povratne informacije.

Amanda
1 letom
·
#3430
0
Glasov
Razveljavi
Živjo Amanda,

Še vedno se srečujete s težavo, pri kateri pri nekaterih e-poštnih sporočilih priloge niso odklopljene, pri drugih e-poštnih sporočilih z enakimi merili pa so.

Kakšne novice o tem?

Lep pozdrav,
B
Živjo B,

Po mnenju enega od naših razvijalcev, ali lahko poskusite počakati 10 sekund, potem ko odprete Outlook brez kakršnih koli dejanj (brez klikanja, brez pomikanja, samo pustite ga tam)?

In poglej, če to deluje.

Amanda
1 letom
·
#3432
0
Glasov
Razveljavi
Nekoliko zmeden zaradi tega odgovora.

Dejstvo, da se pravila ne uporabljajo, se pojavi naključno, dve e-poštni sporočili z istimi merili, eno se odklopi, drugo ne. Ista pravila se ne pojavljajo vedno tudi pri različnih pravilih.

Pravzaprav ne vem, kaj naj bi dosegli s čakanjem 10s ob zagonu.
Živjo B,

To je zato, ker bo Kutools skeniral vaša sporočila v približno 10 sekundah ob zagonu ali prejetem novem sporočilu. Toda skeniranje bo prekinjeno, če bodo v Outlooku izvedena kakršna koli dejanja, ki bodo povzročila napačno ločitev nekaterih prilog vaših sporočil.

In to je razlog, da vam priporočam, da poskusite počakati približno 10 s ob zagonu ali ko prejmete novo sporočilo. Upam, da vam bo to pomagalo razumeti.

In zdaj delamo na funkciji, tako da lahko Kutools veliko hitreje skenira sporočila. Poskušali bomo izdati posodobljeno različico te funkcije, ko bomo predstavili naslednjo različico Kutools.

Če imate kakršna koli vprašanja, me ne oklevajte vprašati.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.