By syedsunnyahmed v nedeljo, 13. novembra 2022
Objavljeno v Kutools za Outlook
odgovori 8
všeč mi je 0
Ogledov 5.2K
Glasov 0
Ustvarjena datoteka XML se ne odpre, ko je v možnostih hitrih poročil za KuTools Outlook izbran »Čas prejema« in/ali »Čas pošiljanja«. Testirano za vse 4 kombinacije.

Deluje dobro za vse druge možnosti.
Zdravo,

Oprosti za težave. Ali mi lahko prosim pošljete datoteko XML, ki ste jo ustvarili in je ni bilo mogoče odpreti?

Hvala vnaprej.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
PFA prilogo.

Zdi se, da ni mogoče priložiti ustvarjene datoteke .xml, zato jo spremenite v datoteko zip.
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Živjo Amanda

Kakšne posodobitve resolucije?
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Oprosti za pozen odgovor. Pravkar smo ugotovili razlog, to je oblika zapisa časa, ki jo uporabljate, na primer 17.03.13. Toda format, ki ga podpiramo, je 17:03:13.

Ali lahko prosim poskusite spremeniti obliko časa v vašem računalniškem sistemu?
format časa.png


Po tem znova zaženite računalnik in ponovno poskusite s hitrimi poročili.

In prosim, ne oklevajte in me vprašajte, če imate še kakšna vprašanja.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdi se, da deluje, toda ali bi bilo mogoče vključiti nastavitve mednarodnega časa namesto nastavitev časa v ZDA, saj ta sprememba formata moti druge aplikacije?
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,

Spremenite lahko samo obliko zapisa časa, namesto da uporabite nastavitve časa v ZDA, kot je prikazano spodaj:
Kompleti H: mm za kratek čas; H:mm:ss za dolgo časa.
change-time-format.jpg


Če ne želite spremeniti zapisa časa, lahko poskusite različico beta: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutools.Inno.exe

Če imate kakršno koli težavo, me ne oklevajte vprašati.

Amanda
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala, to deluje.
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ni za kaj
·
1 letom
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave