Nedelja, 13 november 2022
  8 odgovori
  5 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Ustvarjena datoteka XML se ne odpre, ko je v možnostih hitrih poročil za KuTools Outlook izbran »Čas prejema« in/ali »Čas pošiljanja«. Testirano za vse 4 kombinacije.

Deluje dobro za vse druge možnosti.
Zdravo,

Oprosti za težave. Ali mi lahko prosim pošljete datoteko XML, ki ste jo ustvarili in je ni bilo mogoče odpreti?

Hvala vnaprej.

Amanda
PFA prilogo.

Zdi se, da ni mogoče priložiti ustvarjene datoteke .xml, zato jo spremenite v datoteko zip.
Živjo Amanda

Kakšne posodobitve resolucije?
Zdravo,

Oprosti za pozen odgovor. Pravkar smo ugotovili razlog, to je oblika zapisa časa, ki jo uporabljate, na primer 17.03.13. Toda format, ki ga podpiramo, je 17:03:13.

Ali lahko prosim poskusite spremeniti obliko časa v vašem računalniškem sistemu?
format časa.png

Po tem znova zaženite računalnik in ponovno poskusite s hitrimi poročili.

In prosim, ne oklevajte in me vprašajte, če imate še kakšna vprašanja.

Amanda
priloge (1)
Zdi se, da deluje, toda ali bi bilo mogoče vključiti nastavitve mednarodnega časa namesto nastavitev časa v ZDA, saj ta sprememba formata moti druge aplikacije?
Zdravo,

Spremenite lahko samo obliko zapisa časa, namesto da uporabite nastavitve časa v ZDA, kot je prikazano spodaj:
Kompleti H: mm za kratek čas; H:mm:ss za dolgo časa.
change-time-format.jpg

Če ne želite spremeniti zapisa časa, lahko poskusite različico beta: https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutools.Inno.exe

Če imate kakršno koli težavo, me ne oklevajte vprašati.

Amanda
Hvala, to deluje.
Ni za kaj :D
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.