Ponedeljek, 28 november 2022
  8 odgovori
  7.9 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Z uporabo KuTools za Outlook Iščem način za iskanje po vseh Outlookovih e-poštnih sporočilih v vseh Outlookovih mapah in podmapah. Ugotovil sem, da lahko iščem le po eni mapi naenkrat. Ali obstaja način, da naredim, kar moram? hvala
Zdravo,

ja Napredno iskanje najdete v skupini Iskanje na zavihku Kutools.
v napredno iskanje podoknu, lahko izberete Vsi elementi Outlook za obseg iskanja.
all-items.png

Če imate dodatna vprašanja, me prosim ne oklevajte.

Amanda
priloge (1)
1 letom
·
#3246
0
Glasov
Razveljavi
Hvala Amanda, vendar sem preizkusil funkcijo naprednega iskanja, ki ste jo predlagali, in ne najde stvari, ki jih potrebujem. V svojem računu imam svoj glavni Outlookov nabiralnik z običajnimi mapami (Prejeto, Izbrisano, Poslano itd.) in imam tudi dostop do dveh skupnih nabiralnikov. Vsak od teh nabiralnikov v skupni rabi ima mape in podmape. Kot preizkus sem neposredno poiskal znano e-pošto z natančnim ujemanjem naslova iz, ki obstaja v eni od podmap nabiralnika v skupni rabi. Napredno iskanje ga ne bo našlo, razen če je izbrana natančna podmapa, v kateri se nahaja e-poštno sporočilo. To je enako vedenje kot neučinkovito iskanje MS Outlook.

Upam, da mi bo razlaga pomagala, saj moram res preiskati vse nabiralnike in vse njihove mape in podmape z enim samim iskanjem. Sem vodja IT v našem podjetju in ocenjujemo vaše KUTools za uvedbo v celotnem podjetju. Trenutno ima KUTools zgleden vmesnik in enostavnost uporabe, vendar je to zamašek.

Vsi predlogi?
Hvala, Cliff
Živjo Cliff,

Pojdite na Možnosti in preverite, ali ste označili možnost, kot je prikazano spodaj.
check-option.png

Če ne, preverite to možnost in znova poskusite napredno iskanje. 😊

Amanda
priloge (1)
1 letom
·
#3255
0
Glasov
Razveljavi
Da, to polje je potrjeno in moje možnosti so enake kot na vaši sliki. Kljub temu je tukaj opis tega, kar sem poskusil (večkrat) pri iskanju e-poštnih sporočil in parametrov iskanja ter rezultati teh poskusov. Vključil sem nekaj posnetkov zaslona, ​​da si lahko ogledate moje možnosti iskanja in pogovorno okno za napredno iskanje.

1) Potrjeno, da imam pravilne nastavitve možnosti iskanja (Da)
2) Izvedena popolna vnovična izgradnja iskalnega indeksa (Da)
3) Iskanje natančnih ujemanja e-poštnih sporočil z uporabo »Vsi Outlookovi elementi«, »Od« (ali) »Zadeva« in »Prejeto kadar koli«.
4) Rezultati iskanja so naslednji (in to je vedno isti rezultat)
a) Elementi e-pošte, ki se nahajajo v kateri koli od map MOJIH OSEBNIH, so vedno najdeni (uspešno)
b) Elementi e-pošte, ki se nahajajo v kateri koli mapi NABALNIKA V SKUPNI SKUPINI, niso nikoli najdeni (napaka)

Resnično potrebujem 4b), da bi bil uspešen, vendar mi je zmanjkalo idej. Vsi dodatni predlogi bi bili odlični, sicer bom moral poskusiti najti drugo rešitev iskanja. Vaša podpora je odlična in upam, da bomo rešili težavo. V vsakem primeru hvala za pomoč.

--Klif
1 letom
·
#3256
0
Glasov
Razveljavi
Amanda,

Menim, da sem našel razlog za neuspešno iskanje in bom poskusil drugačen pristop. Po kar nekaj raziskav sem ugotovil, da morate narediti to, če želite, da Outlook išče po vsem, vključno s skupnimi nabiralniki.

Uporabiti morate Outlookov gumb »Dodaj račun«, vnesti naslov skupnega nabiralnika in brez gesla. Nato, ko ste pozvani, uporabite UPN/geslo za osebo z dovoljenji za polni dostop do MB v skupni rabi. To bo nato dodalo MB v skupni rabi kot dodaten račun Outlook in ko bo končano, vam bo omogočilo uporabo vseh možnosti iskanja v vseh nabiralnikih.

Zahteval sem poverilnice za naše MB-je v skupni rabi, da lahko poskusim to. Če to deluje, upajmo, da bo rešilo težavo. Odgovor bom objavil takoj, ko bom izvedel rezultate, a glede na to, kar sem prebral, bi to moralo delovati.

--Klif
Zdravo Cliff, kako je šel pristop?
1 letom
·
#3275
0
Glasov
Razveljavi
No, trajalo je nekaj dni, da smo to resnično preizkusili, a žal pri nas ne deluje. Izkazalo se je, da naši nabiralniki v skupni rabi nimajo povezanih uporabniških računov, zato ni nobenih poverilnic za vnos. Ker ni poverilnic za vnos, ne moremo nastaviti ločenega računa v Outlooku za MB-je v skupni rabi, ki bi Outlooku omogočil, da indeksira mapo in jo vključi v "globalno iskanje" vseh nabiralnikov.

Edini način za iskanje e-poštnih sporočil v MB v skupni rabi s KUTools je, da izberete natančno mapo MB v skupni rabi, v kateri se nahaja iskano e-poštno sporočilo, izberete možnost iskanja »Trenutna mapa« in nato poiščete. To pri nas ne bo delovalo, saj imamo veliko map in ne moremo vedeti, v katerih mapah bodo e-poštna sporočila.

Če boste imeli v prihodnosti še kakšne predloge ali spremembe, ki omogočajo iskanje po MB-jih v skupni rabi, mi to sporočite. Moram iti naprej in izbrati drugo rešitev. --Klif
To je bila škoda ... iskali smo rešitev, vendar ni bilo dobrih načinov za izvedbo iskanja.
Ko bomo imeli rešitev, jo bomo delili z vami in jo seveda vključili v Kutools.

Če boste v prihodnosti našli pot, jo delite z nami :D

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.