Petek, 17 marec 2023
  1 odgovori
  4.3 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
Iščem način za dodajanje potrditvenih polj, ki jih je mogoče klikniti, v e-poštna sporočila v Outlooku. Potrebujem več potrditvenih polj, ne ankete. Rad bi ustvaril predloge ali "tabele", kjer lahko kopiram in prilepim informacije v odhodno sporočilo, prejemnik pa bi lahko označil polja v svojem e-poštnem sporočilu z odgovorom, tako da lahko vidim njihove izbire glede vrste težav ali vprašanj . Poskusil sem več stvari z lepljenjem iz Worda, vendar nič ne deluje za odgovor.

Mi bo vaš dodatek omogočil to?
Ali prejemnik, ki mi pošilja odgovore, prav tako potrebuje dodatek?

Hvala,

Tony
Zdravo,

Da, Kutools for Outlook's Kutools Pane vam omogoča hitro in enostavno vstavljanje potrditvenih polj.

Ko prenesete Kutools za Outlook, ko ustvarite novo sporočilo, se podokno Kutools prikaže na desni strani okna za sporočila, kot je prikazano spodaj. (Če ga ne vidite, kliknite kruh o Sporočilo zavihek.)

1. Na Samodejno besedilo zavihek, 2. izberite CheckBoxin nato 3. kliknite na Polje za preverjanje1 da vstavite potrditveno polje.
podokno kutools.png

Ko prejemniki prejmejo sporočilo, lahko potrdijo polja na svojih odgovorih na e-pošto in vam ga pošljejo. In za odgovor na sporočilo ne potrebujejo dodatka.

Če imate kakršna koli vprašanja, me ne oklevajte vprašati.

Amanda
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.