Torek, december 11 2018
  4 odgovori
  6.4 tisoč obiskov
0
Glasov
Razveljavi
V novih e-poštnih sporočilih uporabljam Autotext. Po nesreči sem pritisnil gumb za osvežitev in vsi moji vnosi so izginili. Poleg tega, če poskušam ustvariti nov vnos, se ne prikaže več v okviru Kutools. Kako dobim to funkcijo nazaj?
Pred 5 leti
·
#1807
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Poskusite namestiti najnovejše različice in nato kliknite gumb Osveži v podoknu za samodejno besedilo.
Hvala vnaprej.
Pred 5 leti
·
#1808
0
Glasov
Razveljavi
jaz imam enak problem. Uporabljal sem AutoText v različici 8.10 in že leta je deloval odlično. Danes sem vklopil računalnik in vseh 20-30 mojih shranjenih samobesedil je izginilo!

Nestrpno iskati odgovore, sem našel to temo. Posodobil sem na različico 10, odprl podokno in pritisnil osveži. Moja samobesedila se še vedno ne prikažejo. Ali obstaja programska datoteka, v kateri lahko najdem svoje samobesedilo?

Tudi po nadgradnji je samodejno besedilo popolnoma nefunkcionalno. V podokno za samodejno besedilo ne morem dodati ničesar.

Je to zelo razširjena težava ali samo midva?

Trenutno imam Outlook 365 različice 1901 (zgradba 11231.20130)

Sporočite mi, če lahko zagotovim še kakšne druge koristne informacije za pomoč pri iskanju mojih samobesedil in obnovitvi njihove funkcionalnosti v različici 10.
Pred 5 leti
·
#1809
0
Glasov
Razveljavi
jaz imam enak problem. Vsi moji vnosi samobesedila so izginili in samodejno besedilo v različici 10 sploh ne deluje.
Pred 5 leti
·
#1810
0
Glasov
Razveljavi
Zdravo,
Hvala, ker ste nas kontaktirali.

Kliknite gumb Osveži v podoknu za samodejno besedilo.

Ali pa nas kontaktirajte prek s podrobnimi informacijami o zadevi.

Poskusite narediti nekaj posnetkov zaslona, ​​da to pokažete.
  • Stran:
  • 1
Za to objavo še ni odgovorov.