By Mattaton v sredo, 09. januarja 2019
Objavljeno v Kutools za Outlook
odgovori 11
všeč mi je 0
Ogledov 4.7K
Glasov 0
Opazili smo upočasnitev Outlooka po namestitvi Kutools. Ko kliknete e-poštno sporočilo, da ga prikažete v podoknu za branje, bo trajalo 20 sekund, da se prikaže, Outlookovo okno pa bi bilo prazno, dokler ne bi končalo nalaganje e-pošte. Pravkar sem odstranil Kutools in takoj prikaže e-pošto.

Imate kakšno idejo, kaj lahko storimo, da to popravimo?

Hvala!
Matt
Zdravo,
Hvala, ker ste nas kontaktirali.
Ali imate v upravitelju dodatkov za Outlook še kakšne druge dodatke?
Poskusite onemogočiti druge Outlookove dodatke.
Hvala vnaprej.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imamo druge dodatke, kot je eden za Exchange in Acrobat PDFMaker, ki ga potrebujemo. Poskušal bom onemogočiti vse razen dodatka Exchange in videl, kaj se bo zgodilo.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
imam enak problem.

onemogočil vse druge dodatke, vendar Outlook še vedno zaostaja s kutools 10.

če onemogočim kutools, vse teče v redu in hitro.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
jaz sem naredil enako. Vsi dodatki so onemogočeni, deluje brezhibno. Kutools je omogočen, sloooooww.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Kmalu ga bomo poskušali izboljšati v prihodnjih različicah.
·
Pred 5 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Dobil sem enak problem kot zgoraj. Vendar mi nekako uspe priti do te spletne strani http://www.aolhelp247.com/blog/how-to-delete-aol-email-hacked-account/ za tehnično pomoč.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Opazili smo upočasnitev Outlooka po namestitvi Kutools. Ko kliknete e-poštno sporočilo, da ga prikažete v podoknu za branje, bo trajalo 20 sekund, da se prikaže, Outlookovo okno pa bi bilo prazno, dokler ne bi končalo nalaganje e-pošte. Pravkar sem odstranil Kutools in takoj prikaže e-pošto.

Imate kakšno idejo, kaj lahko storimo, da to popravimo?

Hvala!
Matt


Imam enak problem kot Matt. Ali obstajajo kakšni predlogi, kako to popraviti? Uporabljam preizkusno različico, ker sem želel pred nakupom preizkusiti Kutools za Outlook. Všeč so mi Kutools za excel, vendar to povzroča takojšen glavobol. Onemogočil sem vse druge dodatke in še vedno imam modri krog smrti skoraj na vsakem koraku od namestitve. Uporabljam Outlook 2016. Cenili bi bili morebitni nasveti/triki ali napotki. Hvala vam!
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Imam enak problem kot Matt. Ali obstajajo kakšni predlogi, kako to popraviti? Uporabljam preizkusno različico, ker sem želel pred nakupom preizkusiti Kutools za Outlook. Všeč so mi Kutools za excel, vendar to povzroča takojšen glavobol. Onemogočil sem vse druge dodatke in še vedno imam modri krog smrti skoraj na vsakem koraku od namestitve. Uporabljam Outlook 2016. Cenili bi bili morebitni nasveti/triki ali napotki. Hvala vam!

Vso srečo. Odnehali smo in plačali smo za to. Ne vem, kako ga kdo uporablja. Očitno ne gre za napako, ki je omejena na nekaj ljudi.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Oprostite za nevšečnosti.
Če ste kupili programsko opremo in nas lahko kontaktirate za vračilo kupnine v 60 dneh.
Prosimo, kontaktirajte nas s podatki o naročilu.
Oprostite.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Zdravo,
Oprostite za nevšečnosti.
Če ste kupili programsko opremo in nas lahko kontaktirate za vračilo kupnine v 60 dneh.
Prosimo, kontaktirajte nas s podatki o naročilu.
Oprostite.

Minilo je več kot 60 dni. To temo sem objavil pred 8 meseci. In to je žalosten odgovor. Torej veste, da je počasen in ponujate vračilo, namesto da bi ga popravili?
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Oprostite, kontaktirajte nas po e-pošti (sales@extendoffice.com).
Prosimo, kontaktirajte nas s podatki o naročilu po e-pošti in vrnili vam bomo kupnino. Prosim, ne skrbite za to.
·
Pred 4 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave