By Connoralewis v ponedeljek, 24. avgusta 2020
Objavljeno v Kutools za Outlook
odgovori 2
všeč mi je 0
Ogledov 6K
Glasov 0
Dobro jutro,

Zadnjih nekaj mesecev uporabljam Kutools in sem pred kratkim nadgradil na premium. Uporabljamo predvsem orodje za množični odgovor, ki je bilo do zdaj odlično.

Ko premaknete kazalec miške nad ali kliknete gumb za množični odgovor, se običajno prikaže spustni meni z vsemi mojimi shranjenimi predlogami odgovorov. Vendar iz nekega razloga zdaj ne prikazuje ničesar, zato mi te funkcije sploh ne dovoljuje.

Mi lahko prosim sporočite, če obstaja enostavna rešitev za to? Nujno moram rešiti to težavo, zato se mi lahko čim prej vrnete.

FYI, poskusil sem odstraniti in znova namestiti programsko opremo, znova zagnati Outlook in znova zagnati računalnik. Na žalost ni nič delovalo.

Najlepša hvala,
Zdravo,
Prepričajte se, da v imenih vaših predlog ni posebnih znakov. "&" bo povzročil to težavo. Poskušali ga bomo popraviti v naslednji različici.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala, ker ste se mi vrnili.
Ker mi ne bo omogočil ogled spustnega menija z vsemi predlogami, nimam možnosti za ogled ali urejanje nobene od njih. Ali obstaja kakšen drug način, da to uredim? Nato bom preveril, ali imajo kakšne posebne znake, in jih odstranil.
Najlepša hvala.
·
Pred 3 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave