By Phrede v nedeljo, 03. septembra 2023
Objavljeno v Kutools za Outlook
odgovori 2
všeč mi je 0
Ogledov 4.4K
Glasov 0
Trenutno na v14 KuTools za Outlook in Outlook kot del Office Pro Plus 2021.

Kadarkoli izberem več e-poštnih sporočil, da blokiram pošiljatelja ali domeno pošiljatelja, se le približno polovica izbranih dejansko izbriše z ustvarjenimi novimi pravili. Sposobnost množične izbire je bila prvi razlog, da sem na začetku kupil KuTools. Po nekaj izmenjavah e-pošte s podporo mi še vedno ni jasno, ali je to znana težava in/ali je odpravljena v novejših različicah. Odgovori so bili zelo nejasni. Nimam težav s posodabljanjem, ČE je težava odpravljena, sicer pa nimam razloga za posodobitev.

Zdaj iz neznanega razloga KuTools občasno izgine iz menijske vrstice, kot da bi bil odstranjen. Znova zaženem namestitveno rutino in znova se prikaže KuTools.

Ali to komu zveni znano? Predlogi?
TIA
Trenutno na v14 KuTools za Outlook in Outlook kot del Office Pro Plus 2021.

Kadarkoli izberem več e-poštnih sporočil, da blokiram pošiljatelja ali domeno pošiljatelja, se le približno polovica izbranih dejansko izbriše z ustvarjenimi novimi pravili. Sposobnost množične izbire je bila prvi razlog, da sem na začetku kupil KuTools. Po nekaj izmenjavah e-pošte s podporo mi še vedno ni jasno, ali je to znana težava in/ali je odpravljena v novejših različicah. Odgovori so bili zelo nejasni. Nimam težav s posodabljanjem, ČE je težava odpravljena, sicer pa nimam razloga za posodobitev.

Zdaj iz neznanega razloga KuTools občasno izgine iz menijske vrstice, kot da bi bil odstranjen. Znova zaženem namestitveno rutino in znova se prikaže KuTools.

Ali to komu zveni znano? Predlogi?
TIA


Poskusite to različico https://download.extendoffice.com/downloads/Kutools-for-Outlook/Beta/OutlookKutoolsSetup.exe
·
Pred 8 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Hvala vam. S tem je bila odpravljena težava označevanja več pošiljateljev.
·
Pred 8 meseci
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave