By hriad v nedeljo, 17. aprila 2022
Objavljeno v Excel
odgovori 1
všeč mi je 0
Ogledov 8.7K
Glasov 0
Pozdravljeni vsi skupaj
Imam datoteko, ki vsebuje 2 lista
prvi list, ki vsebuje določen obseg, ki ga želim poslati po e-pošti na številne e-poštne naslove, shranjene v stolpcu A lista 2, kot sledi
Pošilja enega za drugim, vendar mora počakati 10 sekund, preden pošlje naslednjega (kot pogoji na moj strežnik)
po pošiljanju mora poleg vsakega e-poštnega sporočila na listu 2 v stolpcu B napisati »poslano«.
ko zaženem Macro, mora poslati 400 e-poštnih sporočil in se ustaviti.
ko znova zaženem makro, mora nadaljevati cikel do e-poštnih sporočil, ki niso poslana (stolpec B)
Prosim za pomoč?
Pozdravljeni vsi skupaj
Imam datoteko, ki vsebuje 2 lista
prvi list, ki vsebuje določen obseg, ki ga želim poslati po e-pošti na številne e-poštne naslove, shranjene v stolpcu A lista 2, kot sledi
Pošilja enega za drugim, vendar mora počakati 10 sekund, preden pošlje naslednjega (kot pogoji na moj strežnik)
po pošiljanju mora poleg vsakega e-poštnega sporočila na listu 2 v stolpcu B napisati »poslano«.
ko zaženem Macro, mora poslati 400 e-poštnih sporočil in se ustaviti.
ko znova zaženem makro, mora nadaljevati cikel do e-poštnih sporočil, ki niso poslana (stolpec B)
Prosim za pomoč?


Zdravo,

Ali govorite o tej funkciji https://www.extendoffice.com/product/kutools-for-excel/excel-create-mailing-list-and-send-email.html#a2?

Hvala vnaprej.
·
Pred 2 leti
·
0 Likes
·
0 Glasovi
·
0 Komentarji
·
Ogled celotne objave